Liviu Bumbu

Produse pe pagină:
Sortare după:

Construcții I - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Construcții I - sculpftură ȋn bronzrealizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 45cm. ..

1.200,00 €

Construcții II - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Construcții II - sculptură ȋn bronzrealizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 45cm. ..

1.200,00 €

Cumpăna - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Cumpăna – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 63cm.Această lucrare este ..

1.800,00 €

Dac - sculptură în piatră, artist Liviu Bumbu

Dac– sculptură în piatră,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 42cm.Această lucrare este orig..

950,00 €

Eva - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Eva – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 26cm.Această lucrare este orig..

730,00 €

Eva II - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Eva II – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 49cm.Această lucrare este o..

2.900,00 €

Evanghelist I - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Evanghelist I - sculptură în bronz, soclu de marmură, 2020realizată de artistul&nb..

3.700,00 €

Evanghelist II - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Evanghelist II - sculptură în bronz, soclu de marmură, 2020realizată de artistul&n..

3.700,00 €

Evanghelist III - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Evanghelist III - sculptură în bronz, soclu de marmură, 2020realizată de artistul ..

3.700,00 €

Evanghelist IV - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Evanghelist IV - sculptură în bronz, soclu de marmură, 2020realizată de artistul L..

3.700,00 €

Explozie solară - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Explozie solară– sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 36cm. ..

1.500,00 €

Explozie solară II - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Explozie solară II – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 38..

1.750,00 €

Explozie solară III - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Explozie solară III – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 3..

1.750,00 €

Faraon - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Faraon – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 32cm.Acea..

2.350,00 €

Figurină - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Figurină – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 26cm.Ac..

950,00 €

Floare - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Floare - sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 57cm.Acea..

1.750,00 €

Fluture - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Fluture – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 47cm.Ace..

2.500,00 €

Golgota - sculptură în bronz, artist Liviu Bumbu

Golgota – sculptură în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 55cm.Ace..

2.000,00 €

Grup statuar 7 - sculpturi în bronz, artist Liviu Bumbu

Grup statuar 7 – sculpturi în bronz,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 41 - 44 cm.Această ..

7.500,00 €

Heruvim I

 Heruvim I – sculptură în lemn,realizată de artistul Liviu Bumbu.Dimensiuni 160cm...

1.650,00 €

Loading...
Loading...
Loading...